O nas

SZANOWNI RODZICE.

Zajęcia prowadzone w ramach projektu Little Gymnasts, wraz z Warszawskim Towarzystwem Gimnastycznym mają charakter rekreacyjny.

Gimnastyka artystyczna oraz sportowa są dyscyplinami olimpijskimi. Sporty te są również doskonałym przygotowaniem do uprawiania wszelkich innych dyscyplin, oraz najbardziej klasyczną i naturalną formą rozwoju ruchowego.

Ich ogólnorozwojowa specyfika sprawia, że mogą je uprawiać dzieci już od czwartego roku życia.

Projekt Little Gymnasts, mimo rekreacyjnego charakteru jest skierowany również do dzieci, które ze względu na swoje predyspozycje, oraz chęci, chciałyby kontynuować przygodę z gimnastyką jako zawodnicy w klubie sportowym.

Jest on realizowany wspólnie z Warszawskim Towarzystwem Gimnastycznym, które jest klubem sportowym, posiadającym licencję Polskiego Związku Gimnastycznego nr 59.

Wyżej wymieniony klub bierze udział w zawodach organizowanych przez PZG, oraz inne organizacje i kluby sportowe w kraju i za granicą.

Prowadzący zajęcia są byłymi zawodnikami, lub trenerami, reprezentantami Polski,Rosji, Południowej Osetii i Kazachstanu.

Jako niezbędne uzupełnienie procesu treningowego prowadzimy również zajęcia w zakresie podstawowych technik tańca klasycznego i współczesnego.

Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach, oraz współpracy i wsparcia w ramach Warszawskiego Towarzystwa Gimnastycznego.